PSYCHOLOGIA DLA KAŻDEGO

1 grudnia startuje – Duchowy Kalendarz Adwentowy

Inspiracja

Już jako dziecko lubiłam Kalendarze Adwentowe  – i choć wyrosłam z czekoladek, to tęskniłam za tym momentem niespodziewanego, za tą poranną rutyną, która ma w sobie coś odświętnego i magicznego. Zwykle co roku już w połowie listopada czekałam na nowy kalendarz adwentowy mojej ukochanej marki kosmetycznej Rituals. Od kiedy kilka lat temu, firmy kosmetyczne włączyły się w ten nurt, byłam przeszczęśliwa. Znów mogłam w grudniu doświadczać tej unikalnej niepewności, codziennie odkrywać niespodziankę. Rok 2020 jest inny niż wszystkie dotychczas i mam wrażenie, że nie tylko dla mnie. Dlatego jakiś czas temu zaczęłam rozmyślać nad tym, jak w tym roku będą wyglądać święta? Z powodów zdroworozsądkowych wiedziałam, że nie kupię sobie ukochanego kalendarza i tak wpadłam na pomysł Duchowego Kalendarza Adwentowego. Nadejście pandemii i jej konsekwencje mocno nadszarpują nasze wewnętrzne siły, dlatego pomyślałam, że zadbanie o nie w tej może dziecięcej, ale pełnej uroku formie może przynieść dużo dobrego. 

24 okazje

Duchowy  Kalendarz Adwentowy to 24 okazje do spotkania z samym sobą. Okazje pomagające wyrwać chwasty zmartwień, pozwalające na podlanie nadziei i motywacji, a także rozkwit spełnienia i satysfakcji. Wszystko po to, by budować wewnętrzną moc.

O Kalendarzu

Zadania w kalendarzu podzielone zostały na cztery obszary. Każde 6 dni będziemy pracować nad jednym z nich. Dobrze jest założyć sobie notatnik, by w jednym miejscu zapisywać swoje przemyślenia, postępy i refleksje. Dzięki temu nie tylko łatwiej będzie śledzić wewnętrzna podróż, ale tez wrócić do niej i korzystać z wypracowanych zasobów.

Dla kogo?

Dla wszystkich tych, którzy potrzebują inspiracji, wsparcia w codzienności. Co chcą odkryć swój potencjał i wypracować mini nawyki oraz zwiększyć poziom satysfakcji. To także propozycja dla tych, co są po prostu ciekawi, może także nie mogą w tym roku pozwolić sobie na ulubiony kalendarz w wersji tradycyjnej. Albo poza tradycyjnym kalendarzem chcą także doświadczyć prezentów innego rodzaju:)

Gdzie?

Zapraszam, od 1 do 24 grudnia codziennie na mój kanał na Instagramie.

Jeśli Wam wygodniej to także tu będę umieszczać kolejne „zadania” z Duchowego Kalendarza Adwentowego.

Jak Wam się pomysł podoba ? Patrycja

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *